Calendar

« June 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Вітальне слово ректора з нагоди Дня знань і початку нового навчального року!

Дорогі студенти, аспіранти, викладачі та співробітники, щиросердечно вітаю кожного з вас із Днем знань та початком нового навчального року!IMG 5045

Перші вересневі дні завжди хвилюючі, наповненні натхненням, вірою та сподіваннями на нові звершення. По особливому сердечно звертаюся до першокурсників, які поповнили нашу дружню родину Університету, який є визнаним осередком освіти і науки у європейській та світовій освітній спільноті. Бажаю, щоб скрізь і завжди ви відчували радість і гордість за те, що є студентами Національного лісотехнічного університету України. Будьте патріотами України, готовими захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, гідними послідовниками тих, хто прославив своїми досягненнями наш Університет і нашу Україну! Ми пишаємося своїми випускниками – видатними вченими, політичними та громадськими діячами, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої держави. Зичу, щоб і ви пишалися тим, що поповнили лісотехнічну родину і здобули право берегти, розвивати і примножувати академічні традиції Університету, які формувало багато поколінь його студентів, викладачів і вчених. Вірю, що невдовзі й ваші здобутки доповнять скарбницю надбань Університету.

Вже вдруге, на жаль, навчальний рік ми розпочинаємо в умовах, коли Україна героїчно протистоїть широкомасштабному вторгненню ворога на територію України. Але за свою 149-річну історію Національний лісотехнічний університет України завжди був і залишається величним храмом знань, у якому зберігаються славні традиції і панують високі ідеали духовності, гуманізму, постійного пошуку істини, прагнення пізна­вати навколишній світ і робити життя на Землі досконалішим і гармонійним. Це підтверджується гаслом Університету: “AD NATURAM VIVERE DISCIMUS” – “Вчимося жити в гармонії з природою”.

Висловлюю глибоку вдячність науково-педагогічним працівникам, науковцям та співробітникам Університету за відданість професії, за те, що, незважаючи на воєнний час, ви віддаєте всі свої сили, знання і любов студентам, самовіддано служите справі навчання й виховання молоді, що є основою зміцнення, розвитку і процвітання нашої держави. Новий навчальний рік обіцяє бути нелегким, але я переконаний, що колектив Університету здатен подолати глобальні виклики сьогодення і цей рік обов’язково стане для нас роком нових досягнень в освіті та науці.

Бажаю усім бути незламними, зичу нових творчих звершень, освітніх і наукових здобутків, миру, добра та щоденних успіхів!

Перемоги українському народові!

Слава Україні! Героям слава!

З найкращими побажаннями – ректор Володимир ЗАГОРСЬКИЙ

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page