Calendar

« July 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Електронна доставка документів. Правила

Електронна доставка документів (ЕДД) – це безкоштовна послуга, яка надає можливість користувачам отримати електронну копію друкованого видання із фондів бібліотеки за допомогою мережі Інтернет.

Ви можете замовити:

 • копії окремих статей із журналів і збірників обсягом до 10 стор.;
 • копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг обсягом до 15 стор. (замовлення на виготовлення копій рідкісних і цінних видань не приймаються);
 • копії документів, які не є об’єктами авторського права та тих, що перейшли у суспільне надбання:
  • видані органами державної влади у межах їхніх повноважень: офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • повідомлення про новини дня або поточні події, що мають характер звичайної прес-інформації;
  • твори народної творчості (фольклор);
  • державні символи України, символи і знаки органів державної влади, Збройних Сил України та інших військових формувань, символи та знаки підприємств, установ і організацій; розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності.

Увага! Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на репрографічне відтворення (факсимільне відтворення у будь-якому розмірі (у тому числі збільшеному чи зменшеному) оригіналу письмового чи іншого графічного твору або його примірника шляхом фотокопіювання або іншими подібними способами, крім запису в електронній (у тому числі цифровій), оптичній чи іншій формі, яку зчитує комп'ютер) і доставку окремих опублікованих статей та  уривків з опублікованих письмових творів.
Копіювання документів в повному обсязі НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!


Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.
Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.

Порядок замовлення та надання послуги:

1. Для отримання копії документа слід заповнити Бланк-замовлення у розділі "Електронна доставка документів", обов’язково вказавши свій e-mail.

Примітка: на кожний документ заповнюється окремий бланк-замовлення, замовлення у вигляді списків не приймаються.

У бланку-замовленні необхідно обов’язково вказати бібліографічні відомості про документ: прізвище автора і назву документа; назву джерела, в якому опубліковано матеріал; рік видання, номер журналу, сторінки публікації.

Бібліографічні відомості про документи з фондів бібліотеки можна уточнити за допомогою Електронного каталогу або скориставшись послугою "Віртуальна довідка".

Примітка: Неправильно оформлені бланки-замовлення, в яких відсутні або нерозбірливо вказані відомості, необхідні для виконання замовлення, повертаються абоненту для уточнення.

2. Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність документа, бібліотекар протягом 3-х робочих днів повідомляє про можливість виконання замовлення і термін виконання, одночасно обумовлює технічні умови виготовлення і пересилки копії. Протягом 2-х днів Ви маєте підтвердити своє замовлення або анулювати його. Копії документів виконуються у форматі PDF та JPG. Термін виконання замовлення – від 2 до 5 робочих днів (строк виконання замовлень, які потребують бібліографічної доробки  може бути продовжений до 10 робочих днів).
Примітка: Сканування замовлених матеріалів здійснюється лише з друкованих видань,  формат яких не перевищує формат А4.

3. Інформація замовнику надсилається в обсязі, який не перевищує 20 Mb (обсяг документа обмежується розміром поштової скриньки).


Бібліотека не несе відповідальності за затримки та перебої у наданні послуг абоненту, що відбуваються з причин, які знаходяться поза сферою контролю з боку бібліотеки.

Контактна інформація:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи ЕДД:
Понеділок-п’ятниця: з 10 00 до 18 00
Вихідні дні: субота, неділя

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page