Calendar

« June 2024 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Науковий вісник НЛТУ України

Збірник "Науковий вісник НЛТУ України" публікує науково-технічні праці співробітників вищих навчальних і наукових закладів України, науковців з-за кордону, а також фахівців лісового і деревообробного виробництв, у яких висвітлюють результати наукових досліджень та особливості вирішення освітянських проблем, напрацювання передового досвіду і впровадження у виробництво наукових здобутків.

Проблематика збірника стосується висвітлення питань у галузях: лісового та садово-паркового господарства; екології, довкілля та сталого розвитку; технології та устаткування лісового господарства, деревообробного виробництва та суміжних галузей; економіки, планування та управління; інформаційних технологій; системи вищої освіти.

Редакційною політикою збірника є публікація з наступним обговоренням дослідницьких інноваційних матеріалів авторів з різних країн із широкого кола питань лісової науки і деревообробного виробництв, а також пов'язаних з ними наукових галузей.

Редакція збірника у своїй діяльності керується принципами науковості, об'єктивності, професіоналізму, інформаційної підтримки найбільш значущих інноваційних досліджень, дотримання норм видавничої етики.

Особливістю збірника науково-технічних праць "Науковий вісник НЛТУ України" є підтримка праць молодих науковців, у т.ч. студентів старших курсів і аспірантів. Повні тексти мовою написання статей та розширене резюме англійською мовою викладають у відкритому доступі на сайті збірника.

Метою збірника "Науковий вісник НЛТУ України" є розширення обсягу публікацій та обговорення наукових ідей з модернізації галузі лісового господарства, деревообробного виробництва та суміжних галузей, а також залучення до цього процесу найбільш вагомих представників вітчизняної та закордонної наукової та професійної спільноти.

Завдання збірника:

  • опублікування наукових результатів із розширення та модернізації наукових досліджень у галузі лісового господарства, деревообробного виробництва та суміжних галузях, із впровадження інновацій у виробництво;
  • розширення партнерської співпраці із закордонними науковими видавничими організаціями;
  • підвищення культури рецензування та анотування матеріалів, які потрібно опублікувати;
  • дотримання редакційної етики.

Збірник є безгонорарним виданням. Рішення про опублікування або відхилення матеріалів, які надходять до редакції збірника, приймає редакційна колегія відповідно до положення про рецензування. Редакція залишає за собою право вносити редакційні зміни в матеріали, які надходять, здійснювати їх скорочення, відхиляти рукописи, які не відповідають тематиці збірника чи неналежно оформлені, ретельно дотримуючись при цьому правил редакційної етики. Рукописи, відхилені редакцією, не рецензують та не повертають авторам. Передрукування іншими виданнями матеріалів, опублікованих у збірнику, не допускається. Автор, подаючи статтю до редакції, надає свою згоду на опублікування її у збірнику "Науковий вісник НЛТУ України", розміщення на сайті збірника, передачу тексту статті третім особам з метою забезпечення можливості цитування публікації та підвищення індексу цитування автора та самого збірника.

 

Науковий вісникНауковий вісник НЛТУ України : збірник наукових праць. Львів, 2024, том 34, № 2. 130 с.
Електронна версія документа:  
https://nv.nltu.edu.ua/index.php/journal/issue/view/237

Збірник публікує науково-технічні праці співробітників закладів вищої освіти України, науковців з-за кордону, присвячених різним особливостям наукових досліджень, освітянських проблем, передового досвіду і впровадження у виробництво здобутих результатів.

Призначений для наукових працівників, аспірантів, фахівців галузі, викладачів закладів вищої освіти, коледжів і технікумів, аспірантів і студентів старших курсів.

Рекомендовано до друку вченою радою НЛТУ України (протокол № 2 від 04.03.2024 р.). У збірнику розглядають проблеми лісового та садово-паркового господарства, екології та довкілля, технології та устаткування, економіки та інформаційних технологій.

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page