Calendar

« December 2022 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

catalog

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Корисні посилання

cover

 

Тестовий доступ до Research4Life

research4life 2022Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала РФ, видавництва наукової літератури відкрили українським вченим до кіеця 2022 року безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life.

Перелік доступних ресурсів суттєво розширено, більш ніж 15 видавців додатково відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів з України, зокрема, надано доступ до ресурсів таких великих видавництв:

Наразі майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.
Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців.

resources access1Увесь контент платформи складається з п'яти колекцій:

  • Hinari – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі охорони здоров'я
  • AGORA – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі сільського господарства
  • OARE – колекція, яка включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.
  • ARDI – колекція, що об'єднує дослідження про наукові розробки та інновації
  • GOALI – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.
 
Використання ресурсу вимагає обов'язкового дотримання наступних умов:
  • Не дозволяється поширювати та/або передавати третім особам логін/пароль доступу до ресурсу.
  • Повні тексти документів (статті, книги, розділи тощо) можуть бути роздруковані або збережені тільки для особистого використання з навчальною та дослідницькою метою.
  • Не дозволяється систематичне завантаження документів або результатів пошуку, зокрема з використанням роботів. У разі недотримання вимог цього пункту, доступ до ресурсу буде припинено для усієї установи.
  • Не дозволяються передавати документи третім особам ні в електронному, ні в друкованому вигляді.
  • Не дозволяється комерційне використання результатів досліджень.

Детальніше можна ознайомитися за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/u-mezhah-proyektu-research4life-ukrayinski-vcheni-otrimali-dostup-do-elektronnih-resursiv-providnih-vidavnictv-svitu

У разі виникнення додаткових питань – Research4Life підготували відповіді  щодо отримання доступу.

Навчальні матеріали про роботу з ресурсом за посиланням

Доступ до ресурсу передбачає додаткову авторизацію через логін та пароль, які Ви можете отримати звернувшись до завідувача інформаційно-бібліографічного відділу Іванни Караван:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Працювати з ресурсами платформи Research4Life можна з усіх комп'ютерів університету перейшовши за посиланням, а також за допомогою віддаленого доступу.

Контакти

Науково-технічна бібліотека НЛТУ

вул. Ген. Чупринки, 101, м.Львів, 79057

тел.: (032) 258-42-50

e-mail: library@nltu.edu.ua

Пропозиції та побажання просимо повідомляти нам на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top of Page